Презентация Michael Swan

 • Опубликовано 04.10.10.

  OUP Day – OALD 8 (Oxford Advanced Learner’s Dictionary)

   

  Шановні колеги,

   

  Запрошуємо зареєструватись на презентацію присвячену новому 8-му виданню словника Oxford Advanced Learners Dictionary, яка відбудеться 19 жовтня у м. Києві та 20 жовтня у м. Львові.   

  Сподіваємось, що перешкоди які запобігли візиту автора бестселерів How English Works”,  The Good Grammar Book”, “Practical English Usage”, “Grammar Scan – Майкла Свона у квітні цього року лише розігріли ваш інтерес до його презентації.

  Реєстрація на презентацію триватиме до 11 жовтня 2010 року за телефоном представництва «Оксфорд Юніверсіті Прес» 044 234 8040, або електронною адресою registration@oup.com.ua тема: Michael Swan.

  Реєстраційна анкета додається до інформаційного листа. Якщо, Ви вже заповнювали анкету минулого разу, будь ласка, вкажіть лише Ваше ім’я, та місто, де Ви б бажали відвідати презентацію.

  Запрошення з місцем і часом проведення заходу будуть надіслані на поштову адресу, зазначену у реєстраційній формі, або на Вашу електронну пошту.

  У випадку необхідності індивідуальних запрошень на адресу навчального закладу, будь-ласка, вкажіть всі необхідні реквізити.

  Назад