Семінар видавництва "Longman" в Харкові 23 вересня 2011 р.

 • Опубліковано 14.09.11.  Шановні викладачи ВНЗ та мовних шкіл!

  Представництво Пірсон Ед’юкейшн (Лонгман) в Україні запрошує Вас на семінар

  Навчаємо говорінню: як зробити так, щоб учні говорили англійською правильно і швидко?

  Семінар проводить ведучий консультант видавництва з методики викладання англійської мови, автор підручників FCE Writing та Get on Track to FCE


  Джуді Копадж (Велика Британія)


  Семінар буде проходити на базі обласного Будинку Вчителя
  вул. Скрипника 14, Велика зала, 2-й поверх)

  23 вересня 2011 року з 15:00 до 16:30
  Початок реєстрації о 14:30.

  Кожний учасник одержить сертифікат від видавництва Pearson Longman на підтвердження участі у семінарі, а також інформацію про нові підручники видавництва Longman

  Просимо підтвердити свою участь за телефонами 067 578 21 55, 714 37 73, 700 44 09 або за електроною адресою longman@online.kharkiv.com

  Будемо раді Вас бачити!

  Чому наші студенти не люблять говорити? Багатьом із них уміння говорити іншою мовою здається найбільш складним, особливо у присутності інших.
  Презентація буде адресована потребам саме такої категорії і відкриє шляхи більш ефективного формування навичок правильного і швидкого говоріння . У якості прикладів будуть використані матеріали нового підручника “Speakout” видавництва Longman, що дозволить краще зрозуміти нові підходи у роботі з говорінням і мотивацію, що надають автентичні матеріали.

  «SPEAKOUT» – новий курс для молоді й дорослих розроблений на основі матеріалів, наданих телерадіокомпанією ВВС.
  Кожний підручник містить:

  • DVD-ROM з цифровим підручником Active Book, що містить аудіо програму до курсу, автентичні відеокліпи програм, наданими ВВС за різними темами, уривки з документальних та художніх фільмів, відео подкасти для мобільних телефонів.
  • Багато матеріалу на повторення та закріплення в кінці кожного розділу.
  • Language Bank з поясненням граматичних структур і вправ на закріплення.
  • Photo Bank для початкових рівнів та Vocabulary Bank для високих рівнів, який можуть використовувати студенти та вчителі для повторення слів та розширення вокабуляру.
  У робочому зошиті є додаткові вправи до кожного розділу відео фрагменти з реального життя реальних людей, які можна також переглянути на сайті www.pearsonlongman.com/speakout.

  Judy has recently joined Pearson Longman as International Teacher Trainer and Academic Consultant. Before that she was at Wolverhampton University for 9 years, lecturing in Linguistics and TESOL, after returning from 20 years of living and working abroad in Portugal, the UAE, Malaysia and Greece. Judy has been in ELT for over 30 years, teaching, training and writing. She started writing for Pearson Longman in the mid 1990s, with FCE Writing, and has done several other writing projects since.

  Назад