Диск Cambridge English Empower A1 Starter Class DVD

Диск Cambridge English Empower A1 Starter Class DVD

Замовлення до 7 днів
Рейтинг:

Замовлення до 7 днів 1418.00

1 418.00 грн.

Без ПДВ: 1 418.00 грн.


  • Видавництво: Cambridge
  • ISBN: 9781107466012
Автор(и)
Мова
Англійська
Рівень
A1

Опис

Cambridge English Empower - це загальний курс англійської мови для дорослих та молодих людей, що вивчає англійську мову, який поєднує в собі зміст курсу з Cambridge University Press з підтвердженою оцінкою експертів Cambridge Assessment English.

Унікальне поєднання захоплюючих навчальних матеріалів і надійних оцінок в Empower з індивідуалізованої онлайн-практикою дозволяє учням домагатися стабільного і вимірного прогресу.

Який вплив робить Empower на школи і коледжі по всьому світу? Дізнайтеся, що вчителі і студенти говорять про курс, і подивіться на прогрес, якого вони досягають, за допомогою даних і відео-відгуків з чотирьох досліджень впливу.

Основні характеристики

  • Підручник з зображеннями і текстами, які змушують задуматися, і захоплюючим відео, покликаний викликати емоційний відгук; всі вони допомагають вчителям проводити мотивуючі і запам'ятовуються уроки.
  • Оцінка розроблена і затверджена експертами Cambridge Assessment English; ретельно протестовані, щоб гарантувати точність, значимість і справедливість.
  • Персоналізовані навчальні програми за межами класної кімнати дають студентам цілеспрямовану практику, гарантуючи, що вони витрачають свій час на те, що їм найбільше потрібно, і зберігаючи їх мотивацію і зацікавленість.
  • Вчителям надається повний цифровий пакет в одному місці: система управління навчанням, а також веб-інструменти і чіткі покрокові інструкції по використанню цих інструментів в сучасному класі. В кінцевому підсумку це дозволяє вчителям витрачати більше часу на підготовку і проведення якісних уроків.
  • Кероване навчання з навчальною програмою, якій вчителі можуть довіряти, з вмістом на основі Корпуси та відповідністю CEFR, щоб учні могли ясно і вимірюється бачити свій власний прогрес в кожному з чотирьох мовних навичок.

Відеоогляд

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!