Англійська суперрозмальовка з веселими завданнями та картковими іграми: Свійські (домашні) тварини

Англійська суперрозмальовка з веселими завданнями та картковими іграми: Свійські (домашні) тварини

Замовлення до 7 днів
Рейтинг:

Замовлення до 7 днів 50.00

50.00 грн.

Без ПДВ: 50.00 грн.


  • Видавництво: New Time
  • ISBN: 9786177728466
Автор(и)
Рівень
Starter

Веселі розмальовки для дітей на тему «Свійські (домашні) тварини» - являє собою набір розмальовок + цікаві завдання для вивчення домашніх тварин англійською мовою.

Всім добре відомо, що перше знайомство дитини з англійською мовою має бути якомога веселішим і цікавішим. Тому і матеріал для такого навчання повинен підбиратися відповідний.

Діти люблять малювати і розфарбовувати, тому просто сам Бог велів використовувати це в навчанні дітей англійської мови. Але від простого розфарбовування користі мало. Щоб дитина краще запам'ятала англійські назви домашніх тварин, потрібні лексичні завдання з цими словами.

Завдання з цього набору навчать дитину правильно писати англійські слова на тему «Свійські (домашні) тварини», адже дітям доведеться розплутувати «заплутані» слова, складати слова із запропонованих літер, вписувати відсутні літери, розв’язувати кросворд.

Деякі завдання включають написання тварин прописом. Це дозволить потренувати правильне написання англійських букв.

Після того, як дитина розмалює тварин, рекомендуємо розвісити його творчість на стіну. Проходячи повз цих малюнків, дитина буде кожен раз бачити написання слова і таким чином швидко запам'ятає його. Ви також можете заламінувати кольорові малюнки тварин і грати з ними в різні ігри.

До комплекту входять:

  • 27 аркушів з тваринами;
  • аркуш "Зоопарк";
  • 12 аркушів із завданнями

Розмальовки + завдання підходять:

  • для малюків від 3 років (у цьому випадку дитина зможе використовувати тільки розмальовки, завдання до них залишаться «на виріст»);
  • для дошкільнят;
  • для учнів початкової школи (1 клас, 2 клас).


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!