Новий посібник - Focus on Exams рівнів B1+ та B2

  • Новий посібник - Focus on Exams рівнів B1+ та B2

Зміни у структурі ЗНО з англійської (включення частини «Аудіювання») стали поштовхом до розробки нового посібника - Focus on Exams рівнів B1+ та B2.

Навчально-методичний комплекс FOCUS видавництва Pearson визнано одним із найпотужніших ресурсів для викладання  англійської мови у старших класах. За відгуками українських учителів та учнів, FOCUS також є найкращим ресурсом для  підготовки до ЗНО з англійської мови.

Спеціально для учнів, які вивчають англійську за підручником FOCUS,  розроблено додатковий компонент  FOCUS ON EXAMS, який допоможе ще  краще підготуватися до іспитів з англійської мови.

Матеріал посібника FOCUS ON EXAMS рекомендуємо для підготовки до Зовнішнього незалежного оцінювання знань з англійської мови (ЗНО), Державної підсумкової атестації за курс середньої школи (ДПА) та міжнародних мовних іспитів.

Структура посібника Focus on Exams:

  • частина USE OF ENGLISH містить велику кількість тренувальних вправ для відпрацювання лексичного та граматичного матеріалу, що стане ефективною підготовкою до ЗНО;
  • частина ZNO PRACTICE – це тестові завдання у форматі  Зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови: «Аудіювання», «Читання», «Використання мови», «Письмо».

Над створенням посібника Focus on Exams працювала команда кваліфікованих методистів Pearson - Бартош Міхаловскі (Польща), Dinternal Education - Мар’яна Петречко (Україна), Кріс Кірбі, Сем Маккін, (Великобританія). Для запису аудіо з різними акцентами від носіїв мови, ми доєднали наших методистів Кріса, Сема та Софію Рігбі. Нам приємно отримувати схвальні відгуки від вчителів та учнів, тому бажаємо наснаги у підготовці до ЗНО та очікуємо лише відмінних результатів.

За умови придбання учнями комплектів підручників Focus 3 та Focus 4 посібник надається зі знижкою 50%.

2019-07-10 09:19:33
0
2445

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!