Підручник Solutions Third Edition Pre-Intermediate Student's Book

Підручник Solutions Third Edition Pre-Intermediate Student's Book

На складі
Рейтинг:

На складі 363.00

363.00 грн.

Без ПДВ: 363.00 грн.


  • Видавництво: Oxford
  • ISBN: 9780194510561
Автор(и)
Рівень
Elementary to Advanced

Опис

Solutions 3rd Edition - це третє видання популярного курсу Oxford, яке пропонує випробувану і надійну методологію викладання поряд з новими і різноманітними матеріалами, які пожвавлять інтерес ваших студентів і будуть хорошим стимулом до навчання. Розрахований на підлітків курс містить новий і захоплюючий контент. Він пропонує абсолютно новий комплексний навчальний план, а також уроки словесних навичок, що дозволяють студентам освоювати ключові навички, розширювати їхній словниковий запас і ставати впевненими в спілкуванні англійською мовою.

Компоненти

  • Solutions 3rd Edition Student's Book - містить багато цікавого та нового матеріалу. Кожен розділ складається з восьми уроків, які орієнтовані на певні здібності включаючи лексику, граматику, читання, розмова і лист. Додаткові ресурси, включаючи розділи підготовки до випускних і вступних іспитів, допоможуть закріпити все те, що учні вивчили на уроках.
  • Solutions 3rd Edition Workbook - є робочим зошитом курсу Solutions 3rd Edition. Містить завдання і практичні вправи для домашньої роботи, виконання яких сприяє закріпленню отриманих в класі знань. містить багато цікавого та нового матеріалу. Кожен розділ складається з восьми уроків, які орієнтовані на певні здібності включаючи лексику, граматику, читання, розмова і лист. Додаткові ресурси, включаючи розділи підготовки до випускних і вступних іспитів, допоможуть закріпити все те, що учні вивчили на уроках.
  • Solutions 3rd Edition Teacher's Pack - це набір вчителя, який складається з книги вчителя і ресурсного диска. Містить важливу інформацію про уроки і додаткові матеріали для вчителів, які можна використовувати в класі. Книга вчителя є доступ до скороченої версії навчальних заміток, а також відповіді до вправ в підручнику і робочого зошита.

Презентація

Рекомендація

Підручник рекомендований міністерством освіти і науки України для використання в школі.

Планування

Для підручника розроблені календарно-тематичні планування:

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!