Підручник Super Minds Second Edition 5 Student's Book with eBook

Підручник Super Minds Second Edition 5 Student's Book with eBook

Замовлення до 7 днів
Рейтинг:

Замовлення до 7 днів 470.00

470.00 грн.

Без ПДВ: 470.00 грн.


  • Видавництво: Cambridge
  • ISBN: 9781108812337
Автор(и)
Мова
Англійська
Рівень
A2

Опис

Super Minds повернувся і надзвичайно заряджений! Друге видання від тієї ж відомої команди авторів було ретельно оновлено, вдосконалено та готове навчити ваших студентів набагато більше, ніж англійська. У відповідності до Кембриджської системи життєвих компетенцій курс приділяє особливу увагу розвитку навичок критичного та творчого мислення, а також трьох ключових когнітивних функцій контролю для молодих учнів. Студенти насолоджуються захоплюючими пригодами з безстрашними персонажами, творчими проектами, автентичними проектами CLIL та широкою практикою навичок на шляху до B1. Друге видання підтримується всеосяжним і розширеним цифровим пакетом у Cambridge One, включаючи анімацію у стилі великого екрана та Practice Extra для домашнього використання.

Super Minds - курс, який поєднує найкраще з багатого досвіду в класі з сучасними педагогічними дослідженнями.

Досвідчений авторський колектив

Герберт Пухта та його команда глибоко розуміють навчальні потреби учнів Початкової школи, а також мають глибокі знання про практику в класі та проблеми, з якими стикаються вчителі. Подивіться, як Герберт Пухта дає нам можливість зазирнути за лаштунки створення другого видання Super Minds.

Творче та критичне мислення

Кембриджська система життєвих компетенцій лежить в основі творчого та критичного мислення другого видання Super Minds. Структура досліджує соціальні, емоційні та когнітивні навички на різних етапах навчального шляху.

Доведений успіх

Super Minds дуже люблять мільйони учнів у понад 70 країнах. З моменту його публікації ми провели широке дослідження, щоб з’ясувати, що в курсі подобається викладачам і учням, а також що можна оновити та зробити ще кращим.

Кіно у вашому класі!

Допоможіть своїм учням навчатися до рівня B1 завдяки багатству цифрового аудіоконтенту, включаючи захоплюючі пригодницькі історії, гідні перегляду на великому екрані!

Зробіть граматику веселою

Дітям сподобається вивчати граматику з розділами Language Focus і відео з веселими персонажами Пінгвіна Пенні, Гекона Грега та Леопарда Лео.

Відображення реального світу

Абсолютно новий зміст курсу CLIL розроблено таким чином, щоб відображати теми, які студенти вивчатимуть своєю рідною мовою. Відео в документальному стилі допомагають оживити цей вміст.

Цифрові пакети на Cambridge One

Усі навчальні та навчальні матеріали легко доступні на будь-якому пристрої на нашій цифровій платформі. Teacher's Pack надає вам Presentation Plus, генератор тестів і низку ресурсів. Студенти мають Practice Extra - мотиваційний навчальний шлях із невеликими оригінальними вправами, іграми та паузами.

Відеоогляд

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!