Підручник Team Together 1 Student's Book

Підручник Team Together 1 Student's Book

На складі
Рейтинг:

На складі 350.00

350.00 грн.

Без ПДВ: 350.00 грн.


  • Видавництво: Pearson
  • ISBN: 9781292310640
Автор(и)
Мова
Англійська
Рівень
A1-B1

Опис

Team Together – іноваційний підручник для початкової школи, який пропонує новий погляд на розвиток мовних навичок та розвиває компенетції, необхідні для успішної особистості 21го століття.

Завдяки Team Together діти активно спілкуються в автентичному контексті, вчаться критично мислити й співпрацювати разом та досягають надзвичайних результатів.

Серія підручників Team Together забезпечує вивчення мови за допомогою захопливих історій та творчих завдань, веселих мультфільмів та культурологічних відео, перевірених часом комунікативних методик та надсучаних освітніх технологій

Фокус на розвитку навичок 21го століття

Цікавий та захопливий навчальний матеріал готує учнів до успішного життя як у освітньому контексті, так і в сучасному світі. Ретельно розроблені завдання та вправи спонукають учнів спілкуватися, розвивають навички критичного мислення та творчості, а також заохочують співпрацювати з однокласниками.

Уроки CLIL та Culture

Привабливий контент із прив’язкою до основних шкільних предметів дає можливість учням практикувати мову в більш широкому контексті та з упевненістю опановувати відповідні теми. Культурологічні уроки та відео дають учням практичні знання та розуміння світу навколо.

Програма граматики та вокабуляру

Граматика представлена в контексті, де учні самі для себе відкривають граматичні правила під керівництвом вчителя та постійно активізують пройдений матеріал. Лексика накопичується та постійно пропрацьовується як усередині розділів підручника, так і між ними, і всі лексичні вправи підтримуються привабливими візуальними елементами та цікавими завданнями.

Навички читання та письма

Учні мають змогу розвивати та відточувати свої навички читання та письма на базі історій, що відповідають віковій категорії учнів. Різноманітні жанри текстів спонукають учнів читати із задоволенням. Розділи для розвитку навичок письма у кожному юніті дуже ретельно сплановані та знайомлять учнів з різними типами текстів у цікавій формі.

Комунікативна мовна компетентність

Учням пропонується використовувати природну англійську мову та практикувати своє навчання в автентичному контексті в розділі English in Action. Це забезпечує можливості вивчення та персоналізації іноземної мови.

Team Together – ресурс нового покоління, який враховує всі психологічні особливості та потреби сучасних дітей. Насичений вправами, які постійно тримають в тонусі, мотивують та спонукають вивчати мову в легкій та природній формі. Лексика та граматика відповідає віковим особливостям учнів та відпрацьовується в низці захоплюючих вправ та в достатній кількості сучасного відео та аудіо контенту. Уроки читання, письма, аудіювання та говоріння прекрасно розвивають мовні навички через захопливий автентичний контент. Вчитель має в своєму арсеналі все необхідне для навчання молодших школярів як в класі, так і онлайн.

Відеоогляд

Рекомендації

Підручник Team Together рекомендований міністерством освіти і науки України для використання в школі.

Планування

Для підручника розроблені календарно-тематичні планування:

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!