Підручник Young Stars 4 Student's Book

Підручник Young Stars 4 Student's Book

Замовлення до 7 днів
Рейтинг:

Замовлення до 7 днів 184.00

184.00 грн.

Без ПДВ: 184.00 грн.


Автор(и)
Мова
Англійська
Рівень
A1

Опис

Навчальний курс Young Stars для дошкільнят та учнів молодшої школи розроблено для використання у приватних навчальних закладах, садах та курсах іноземних мов відповідно до Європейських мовних стандартів (CEFR). Розрахований на 90–140 годин класної роботи.

Книга для учня (Student's Book) – підручник складається із 8 розділів. Кожен розділ містить сторінки Our World вивчаємо культуру англомовних країн та світу, сторінки міжпредметних зв'язків, які навчають історії для виховання найкращих людських цінностей. Наприкінці кожного розділу є секція повторення для закріплення та узагальнення вивченого матеріалу. Наприкінці книги для учня є набір наклейок, матеріали для вирізування, кольоровий словничок.

Робочий зошит учня (Workbook) - повнокольоровий робочий зошит містить 8 розділів, 2 додаткові розділи повторення та 2 настільні ігри. До робочого зошита додається Student's audio CD/CD-ROM.

Книга для вчителя (Teacher's Book) містить сторінки підручника, детальний план уроку, відповіді на завдання, аудіо скрипти, нотатки для вчителя, додаткові завдання для різноманітності уроків. Наприкінці книги для вчителя Ви знайдете кольоровий словничок, інструкції з кожної настільної гри, матеріали для вирізування, тести з кожного розділу та підсумкові тести.

Компоненти для учня: Student's Book, Workbook with Student's CD/CD-ROM

Компоненти для вчителя: Teacher's Book, Class CD, Teacher's Resource CD/CD-ROM.

До всіх рівнів Young Stars видавництво MM Publications пропонує цікаві книги для читання різної тематики.

Вміст і приклади завдань

Рекомендації

Підручник Young Stars рекомендований міністерством освіти і науки України для використання в школі.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!