My Little Island

Виберіть підручник, рівень або підкатегорію

Опис

My Little Island чудово підійде дітям, що тільки починають вивчення англійської мови й тим, хто розпочав вивчення в дитячому садку чи на мовних курсах.

Курс насичений лексикою, що ефективно повторяється в піснях, чантах, іграх і захопливих історіях. Завдяки використанню базових граматичних структур, маленькі учні спілкуються англійською мовою вже з перших уроків, постійно повторюючи вивчений лексичний матеріал.

Кожен розділ My Little Island – це чітка й логічна послідовність уроків загальної англійської. На уроках CLIL (Content and Culture Integrated Learning) діти вивчають кольори, цифри й геометричні фігури. Велику увагу у підручнику приділено правильній вимові – курс насичений аудіоматеріалами й містить уроки фонетики (Phonic Lessons), що дають основи розуміння звуко-буквених співвідношень, готуючи дітей до вивчання алфавіту.

Вчителю просто й комфортно планувати і проводити захопливі уроки з My Little Island завдяки детальним поурочним планам, мовленнєвим іграм у книжці для вчителя (Teacher’s Book) і великими яскравими картками (Picture cards). Маленькі учні, в свою чергу, будуть у захваті від веселих комп’ютерних ігор, завдань й відео, що знаходяться на диску в підручнику (Pupil’s Book). Батьки завжди зможуть допомогти дитині запам’ятати матеріал підручнику, оскільки у кожному робочому зошиті (Activity Book) є диск із піснями й чантами, а також їх кароокові версії.

Компоненти

  • Pupil's Book + CD-ROM
  • Activity Book
  • Teacher's Book
  • Class Audio CD

Відеоогляд

Рекомендація

Підручник рекомендований міністерством освіти і науки України для використання в школі.